На заводі «Техкомплект» створили перший в Україні бурокран на базі повнопривідного MAN TGS 33.400 6X6. Це нове досягнення підприємства, оскільки раніше такі машини встановлювали лише на інші типи шасі.
Основу нової бурильно-кранової машини склала модель HKTC HLC-8026A Hyundai Everdigm. Цей тип спецтехніки є ексклюзивною пропозицією від заводу «Техкомплект» для українських замовників.
Завод ще у 2020 році вперше в Україні розпочав виробництво бурокранів на базі вантажної техніки, тоді як раніше такі машини будували переважно на базі тракторів та навантажувачів.
У межах цього замовлення для приватної української компанії вперше південнокорейський бурокран Hyundai Everdigm встановили на вантажне шасі MAN. Крім того, вперше ця техніка змонтована на повнопривідне триосне шасі. Раніше бурокрани встановлювали лише на шасі 4×4 від IVECO та МАЗ.