Україна запускає виробництво японських пікапів: відомі деталі

Share

В Україні стартує новий проєкт із виготовлення японських пікапів за технологією великовузлового складання (SKD). Ініціатива стала результатом співпраці кількох українських компаній із японською машинобудівною корпорацією. Про це під час бізнес-форуму, організованого Японською організацією зовнішньої торгівлі, заявила Перша віцепрем’єр-міністерка та Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Свириденко зазначила, що в майбутньому заплановано перехід до дрібновузлового складання (CKD), що стане черговим кроком у локалізації виробництва в Україні. За її словами, цей проєкт може стати прикладом для інших японських інвесторів, демонструючи взаємовигідність співпраці з українськими підприємствами.

Хоча наразі марка пікапів, які виготовлятимуть в Україні, офіційно не оголошена, з великою ймовірністю йдеться про Isuzu D-Max. Ця модель неодноразово згадувалась українськими компаніями ще до війни.

Наприкінці минулого року обговорювали можливість складання D-Max у Черкасах у межах партнерства між українськими та японськими виробниками. Цей проєкт планувала реалізувати «Група компаній «Isuzu Ataman Україна», яка представляє бренд Isuzu на вітчизняному ринку з 1999 року.

Крім стандартних моделей, Україна вже активно працює над створенням спеціалізованих броньованих пікапів. На базі компанії «НІКО СпецАвто» розпочато виробництво броньованих автомобілів військового призначення на платформі Isuzu D-Max, які отримали назву NIKO.

Ці пікапи мають панцерований захист і розроблені як універсальна платформа для виконання спеціалізованих завдань. До кінця 2024 року планується випустити близько 30 таких автомобілів, що значно посилить потенціал українських силових структур.

Isuzu D-Max уже зарекомендував себе як надійний автомобіль для українських силових структур. У 2021 році ці пікапи почали використовувати вітчизняні поліціянти. Тепер виробництво на території України дозволить не тільки задовольнити внутрішні потреби, а й стати важливим етапом у розвитку промислового партнерства між двома країнами.

Останні новини

Інші новини