Парогенератор чи парова праска?

Написана 16 мая, 2016 - Нет комментариев

Парогенератор чи парова праскаСьогодні парові праски є зручним та швидким рішенням для будь-якого прасування. Завдяки своїй спеціальній будові, пар, який зосереджений в окремій камері потрапляє на тканину  та забезпечує відмінне прасування навіть дуже делікатних тканин. Для того, щоб парове прасування було швидким, легким та «правильним» будь-якій прасці необхідна підвищена потужність ТЕНів. Таким чином, потужність ТЕНу та загальний об’єм парової камери приладу є двома головними складовими, за якими потрібно обирати оптимальну парову праску.

Для домашнього, невеликого прасування білизни чи одягу, парової праски буде достатньо, однак при довготривалому прасуванні необхідне більш потужне обладнання. До таких приладів відносяться нові праски з парогенератором.

З розвитком технологій, відомі фірми-виробники пропонують нові моделі удосконалених прасок з вмонтованим спеціальним парогенератором.

Праски з парогенераторами — це вдалий вибір, як для прасування тюлі, штор чи великої кількості білизни, так і верхнього одягу. Тепер для того, щоб попрасувати велику кількість складних речей не потрібно «заправляти» праску водою та потім довго очікувати, коли праска буде готовою до використання. З появою праски з парогенератором процес прасування відбувається швидко, ефективно та дуже професійно. Весь пар подається під тиском, що дозволяє пропрасувати навіть надскладні та важко досяжні складки тканини.

У порівнянні з звичайною паровою праскою, праска з парогенератором є більш ефективним вибором для комфортного виконання хатніх справ. Незважаючи на більш дорожчу ціну, такий прилад є більш економічно вигідним та дозволяє зекономити на електроенергії. Праска з парогенератором виконує прасування одягу чи білизни в три рази швидше, що  робить такий прилад справжньою економною знахідкою для кожної господині.

Додатковою перевагою праски з парогенератором є можливість використання функції «вертикальний пар», без використання дошки для прасування. Таким чином, відпрасувати речі можна у вертикальному положенні всього за декілька хвилин. При такому прасуванні одяг або білизна просто розвішується по вішачкам та обробляється потужною парою. В результаті легко можна ліквідувати будь-які «зайві складки» на тканині навіть верхнього одягу.

З появою праски з парогенератором процес прасування відбувається швидко, зручно, якісно та фінансово вигідно.